Aktualności

26 Lut

2017 w BCM Nowatex Ziemia Darłowska

Podsumowanie sezonu 2017

Po pełnym sukcesów olimpijskim 2016 roku, kolejny sezon również obfitował w medale – nasze reprezentantki wywalczyły trzy srebrne krążki mistrzostw Europy, odnotowały też czwarte miejsce mistrzostw świata i Europy w olimpijskich konkurencjach.

Łącznie w 2017 r. zawodniczki BCM Nowatex Ziemia Darłowska (od kategorii juniorskiej do Elity) zdobyły 33 medale mistrzostw Polski. W reprezentacji kadry narodowej na mistrzostwa Europy i świata znalazły się: Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik, Marlena Karwacka, Marta Jaskulska, Nikola Sibiak.

Już wkrótce 25.03 podczas wyścigów Gent-Wevelgem i 28.03.2018  Dwars Door Vlaanderen, dzięki POC PARTNERS, sponsorowi BCM Nowatex, reprezentantki Darłowa wyruszą na kolejne wyścigi do Belgii.

Dwars door Vlaanderen /Wikipedia/ – klasyczny wyścig kolarski, rozgrywany w marcu w północnej części Belgii w regionie Flandrii, corocznie od 1945. Począwszy od 2017 impreza została włączona do cyklu UCI World Tour.

Tradycyjnie wyścig odbywa się pod koniec marca, dając początek flamandzkiemu tygodniowi wyścigów jednodniowych,

Od 2012r. organizowana jest kobieca edycja Dwars door Vlaanderen. Wyścig kobiet organizowany jest tego samego dnia co wyścig mężczyzn, rozpoczyna się i kończy w tym samym miejscu. Długość trasy w wyścigu kobiecym to ok. 130 km.

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość