Atrakcje

Jazda konna

W okolicy Darłowa znajdzie się również coś dla miłośników koni. Aktywnie wypocząć i czerpać przyjemność można podczas jazdy konnej.

W Kopaniu koło Darłowa Pan Jerzy na swojej stadninie oferuje nam hipoterapię i naukę jazdy konno. Możemy wziąć udział w zwykłej przejażdżce konnej, a także w zajęciach terapeutycznych z końmi. Możliwe są jednorazowe przejażdżki, lub wykupienie karnetów. Konie są przystosowane zarówno do oprowadzania, jak i hipoterapii.

Również w Bobolinie niedaleko Darłowa możemy obcować z końmi. W Ranczu Mustafa znajduje się hodowla koni z ogierem Mustafą na czele (Laureat Derby Warszawa 1997). Tamtejsza stadnina dostępna jest nie tylko dla gości Rancza Mustafy. Otwarta jest dla każdego. Odnajdą się tam nie tylko zaawansowani jeźdźcy, ale i osoby, które chcą nauczyć się jeździć konno. Instruktorzy jazdy konnej pomogą i tym starszym, i młodszym, a także tym zupełnie najmłodszym. Można zarezerwować sobie przejażdżkę , dzwoniąc pod nr 94 314 8666 (67) lub 607 120 804. Życzymy udanej jazdy!

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość