Atrakcje

Okolice Darłowa

Darłowo to jedna z miejscowości cieszących się największą popularnością w Polsce. Jest tu wiele lokalnych atrakcji, a nasze plaże są wyjątkowe. Mamy bogatą ofertę noclegową – są tu hotele, pensjonaty, pokoje do wynajęcia, domki letniskowe, apartamenty. Jest też mnóstwo punktów gastronomicznych.

W okolicach Darłowa jest wiele miejsc wartych uwagi. Jeżeli będą mieli Państwo kwaterę nad morzem w Darłowie, to warto również poznać inne atrakcje w regionie.

W Cisowie, znajdującym się 3 km od Darłowa, jest pierwsza polska farma wiatrowa z wiatrakami.

W Krupach oddalonych 7 km od Darłowa znajduje się park rozrywki Leonardia. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana!  Są tam drewniane gry z całego świata, do wyboru – logiczne, zręcznościowe, sprawnościowe, planszowe, towarzyskie i dla jednej osoby.

Wieś uzdrowiskowa Dąbki leży między Bałtykiem, a jeziorem Bukowo. Polecamy spacery brzegiem plaży i sporty wodne na jeziorze w przystani żeglarskiej. Znajduje się tam także stadnina koni. Odległość od Darłowa to 9 km.

W Malechowie 20 km od Darłowa mamy muzeum militarne – Fort Marian.

Jarosławiec to wieś nadmorska położona 24 km od Darłowa. Jest tam m. in. Muzeum Bursztynu, latarnia morska i plaża.

W Dolinie Charlotty co roku odbywa się Festiwal Legend Rocka. Jest tam też zoo, wodne zoo safari, fokarium, kraina bajek. Dolina Charlotty oddalona jest od Darłowa o nieco ponad 50 km.

Hortulus znajduje się w Dobrzycy, blisko Koszalina, 57 km od Darłowa. Są tam Ogrody Tematyczne, m. in. japoński, francuski, rosarium, wieża widokowa, labirynt.

W Łebie mamy jedyne takie w kraju wydmy ruchome. Jest też park dinozaurów, wyrzutnia rakiet, wystawa motyli, fokarium. Na tamtejszym terenie jest Słowiński Park Narodowy. Odległość od Darłowa to ok. 110 km.

 

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość