Atrakcje

Z dziećmi do Darłówka

Czy wyjazd nad morze z dziećmi, szczególnie tymi mniejszymi, musi być wielkim wyzwaniem? Otóż nie!  Myślą Państwo o wakacjach z rodziną nad Bałtykiem? Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość! Darłowo jest idealnym miejscem na wypoczynek z dziećmi. W wielu wypadkach sam widok morza i plaży wystarczy. Choć innych atrakcji też tu nie brakuje. Darłówko jest nadmorską częścią Darłowa. Plaże podzielone są na dwie części. Darłówko Wschodnie i Darłówko Zachodnie dzieli rzeka. Z jednej części na drugą można dostać się rozsuwanym mostem, z tak zwanym „Ufo”, który jest kolejną atrakcją. W części wschodniej są falochrony i miejsce, które idealnie nadaje się na kąpiel z dzieckiem. Znajdą tam Państwo wydzieloną część kąpieliska, przystosowaną specjalnie dla dzieci. Dzięki temu mogą być Państwo bardziej spokojni o swe pociechy.

Jednak Darłowo i jego okolice mają do zaoferowania znacznie więcej niż tylko plaże. Dla rodzin z dziećmi stworzono tu wiele atrakcji turystycznych. W Darłówku znajdą Państwo park wodny z przefiltrowaną wodą morską, park linowy, park rozrywki z karuzelami i innymi atrakcjami, trampoliny, baseny piłeczkowe, wypożyczalnie pojazdów. Na terenie całego miasta są liczne place zabaw, lodziarnie i cukiernie. Polecamy również wyjazd z dzieckiem do mini zoo w nadmorskim Wiciu, znajdującym się kilkanaście kilometrów od Darłowa. Inną atrakcją stworzoną dla rodzin jest Leonardia w Krupach, znajdująca się 7 km od Darłowa. Można tam spędzić cały dzień, grając w gry jedno –  i wieloosobowe. Co ciekawe, wszystkie gry są drewniane i w zależności od upodobań są: logiczne, zręcznościowe, sprawnościowe, towarzyskie. Dzięki tym atrakcjom zapewnicie Państwo sobie i Waszym dzieciom niezapomniane wakacje.

Warto przyjechać i przekonać się, że wyjazd z dziećmi do Darłówka to wymarzony wypoczynek dla wszystkich! A wybór naszych apartamentów sprawi, ze będziesz jeszcze bardziej zadowolony z wakacji nad morzem.

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość