Aktualności

23 Lis

Koncert w Kościele Świętej Gertrudy

Koncert pełen refleksji, zadumy i miłości – taki koncert zagrało Miasto Darłowo
1 listopada 2019 roku, o godz. 17:00 w Kościele Świętej Gertrudy. Koncert niezwykły i wzruszający przygotowało Biuro Promocji Miasta Darłowa oraz Urzędnicy Urzędu Miejskiego. W ten sposób okazali solidarność ze swoją koleżanką – Justyną Filipek, która zmaga się z nowotworem złośliwym. Najpiękniejsze utwory o miłości takich kompozytorów jak m.in. Bacha, Vivaldiego czy Mozarta zagrał żeński zespół La Donna E Mobile, a wydarzenie to poprowadził Andrzej Zborowski.
Najwięcej emocji wzbudził – niezapowiadany wcześniej, finałowy występ kolegi z pracy Justyny – Jarosława Byrwy. Na co dzień urzędnik darłowskiego ratusza – pełnomocnik burmistrza ds. strategii i rozwoju miasta wykonał „Sen o Victorii” Dżemu. W kulminacyjnym momencie dołączyli do niego koleżanki i koledzy – tworząc chór, który najpiękniej jak potrafił zaśpiewał wspólnie – Justynie – … „O Victorio, moja Victorio! O Victorio ma!
Owacje na stojąco, łzy wzruszeń i potężna doza dobrej energii – to wszystko popłynęło na tytułowe 4 Strony Świata, stając się namacalnym dowodem tego, że MY jesteśmy zdolni do miłości: czystej, prawdziwej i wielkiej.

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość