Kontakt

Apartamenty Darłówko

ul. Słowiańska 20 B
76-153 Darłówko Wschodnie
Tel. 600 437 013

 

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30%.

Wpłata zadatku równoznaczna jest z akceptacją regulaminu, który znajduję się poniżej. W tytule przelewu proszę wpisać nazwisko i nr telefonu.

Pozostała część wartości zamówienia płatna jest z góry w dniu przyjazdu w momencie meldowania.

Od dnia 1.01.2020 roku warunkiem wystawienia faktury jest wpłata wraz z podaniem numeru NIP.

Nie ma możliwości wystawienia faktury w przypadku, jeśli wpłacający nie podał swojego numeru NIP i został wystawiony paragon fiskalny.

Na miejscu pobieramy 400zł kaucji zwrotnej. Nie realizujemy kart płatniczych.

Przyjmujemy małe psy w wybranych apartamentach, informacja wymagana jest przy rezerwacji apartamentu.

W przypadku dostawki udostępniamy rozkładany materac z pościelą /w Amonie nie ma możliwości dostawki/.

W Apartamentach Bursztynowe Komnaty nie ma apartamentów z widokiem na morze (widok zasłaniają drzewa).
Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 10.00 dnia następnego.

Treść zawarta na stronie www.darlowko24.com  nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny.

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma „Obsługa i wynajem apartamentów Paweł Bartosiński” z siedzibą w Koszalinie (75-669) przy ulicy Bocianiej 26 (NIP:8751426525).

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowego zawarcia i wykonania rezerwacji oraz Pani/Pana pobytu w zarezerwowanych apartamentach. Dane osobowe będą również przetwarzane w celu rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, wystawienia faktury czy innych niezbędnych czynności związanych z krótkoterminowym wynajmem apartamentu.

3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wykonywania niniejszej umowy oraz przez sześć lat od dnia jej zakończenia. W tym czasie nie będzie Pani/Pan mógł wnieść o ich usunięcie.

4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

5) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

6) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z zawarciem i prawidłowym wykonaniem umów wskazanych w pkt 2 niniejszej klauzuli informacyjnej;

7) Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotowi przetwarzającemu, o którym mowa w art. 28 RODO. Przekazanie danych może nastąpić wyłącznie w ramach umowy zawartej z podmiotem przetwarzającym, zapewniając przy tym szczególną ochronę Pani/Pana danych osobowych. W tym przypadku za podmioty przetwarzające uznać należy podmioty świadczące na rzecz administratora usługi informatyczne, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, telekomunikacyjne, zarządzania najem oraz inne.REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI
Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość