Aktualności

15 Lut
darłówko wschodnie

Walentynki 2016 – uliczny happening

lubiędarłowo – mocno tak… takie hasło przyświeca tegorocznym Walentynkom w Darłowie. Zapraszamy wszystkich kochających kogoś i lubiących Darłowo na Rynek Miejski od czwartku 11.02. do niedzieli 14.02. W tych dniach obok Pomnika Rybaka wywieszony będzie baner z hasłem, które każdy może dokończyć po swojemu. Wystarczy dopisać za co lub za kogo lubisz Darłowo i podpisać się według własnego pomysłu.

Masz okazję wyznać komuś miłość w nietypowy sposób. Możesz także zrobić sobie zdjęcie na tle hasła: lubiędarłowo i wysłać wiadomość facebookową na http://www.facebook.com/darlowo.

Zdjęcia znajdą się w specjalnej galerii lubiędarłowo – mocno tak. Zakończenie imprezy odbędzie się w niedzielę o 15.00. Wówczas przez anonimowego jurora zostanie wyłoniony najlepszy wpis. Nagroda, to lniana torba dedykowana z wkładem dla niej i niego w limitowanej edycji lubiędarłowo. Wszyscy lubiącydarłowo – mocno tak będą mieli wspólną fotografię. Przyjdź, daj się ponieść fantazji, napisz, co myślisz i… baw się dobrze. Być może będzie to dla Ciebie początek czegoś wyjątkowego.

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość