Aktualności

18 Lut

Walentynki w Darłowie

Gdzie jak nie nad morzem spędzić wyjątkowe chwile ze swoją połówką. Każdy z nas doskonale zna kształt loga fundacji WOŚP. Most w kolorze miłości jest idealnym miejscem na spacer we dwoje. Dlatego też nazywany jest mostem zakochanych. Przejdziecie nim na Wyspę Łososiową, gdzie możecie usiąść na ławeczce i w otoczeniu drzew, z których dochodzi śpiew ptaków, miło spędzić czas relaksując się nad przepływającą obok szumiącą rzeką Wieprzą.

2️⃣ Kładka przyrodnicza nad wydmami.
Po części zachodniej Darłówka na długości ok. 600 metrów rozpościera się nad piaszczystymi wydmami drewniana kładka. To z niej podziwiać możecie romantyczne i najpiękniejsze zachody słońca z dwóch platform widokowych, które są oszklone i ochronią Was od morskiej bryzy. Polecamy w dzień jak i w nocy. Punktowe oświetlenie nocne nadaje jej niesamowitego klimatu. Koniecznie tam pójdźcie razem.

3️⃣ Złota gołębica na darłowskim zamku.
Jednym ze znanych nam skarbów Króla Eryka był złoty gołąb. Rzeźba Złotego Gołębia znajduje się we wnęce Zamku Książąt Pomorskich. Legenda głosi, że para, która razem pogłaszcze głowę odlanego z brązu ptaka, będzie obdarowana szczęściem, a ich miłość trwać będzie po wieki. Zrobiliście to już?

4️⃣ Port w Darłowie.
Darłowski port został okrzyknięty kilkanaście lat temu mianem „portu gorących serc”. Długi, urokliwy i idealny na piesze wędrówki za lub pod rękę.

5️⃣ Spacer po darłowskiej plaży.
Piaszczyste, szerokie plaże. Czego chcieć więcej? Spacer po plaży jest już sam w sobie romantyczny. Polecamy latem i zimą. Nostalgicznie… przygotował Daniel Frącz

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń 600 437 013

lub napisz wiadomość